cpclogo

Celostní koučování - program akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global

 

Know-how  kurzu CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ s akreditací MŠMT vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučování a je zakončeno mezinárodně respektovanou certifikací. CPC. Opírá se o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučování a respektuje Ericksonovský přístup. Kurz celostní koučování si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučování jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů

Časově nenáročná výuka je naplánována tak, aby účastnící kurzu měli dostatek času na práci, rodinu, koníčky a další aktivity. Zahrnuje celkem 120 hodin studia / 70 hodin v učebně s trenéry kurzu+ 50 hod.plnění samostatných úkolů a praktické koučování v mezidobí mezi moduly ve skupinách/.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 15.6.2018 je kurzovné stanoveno na 38 000,-

Poslední 2 volná místa v tomto kurzu.

 

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 20.6.2018 - 15.12.2018

NLP akademie - mezinárodně certifikovaný program.

Poslední volné místo. 

NLP Akademie pro veřejnost je 56 ti hodinový certifikovaný kurz technik neurolingvistického programování rozdělený do 4 dvoudenních bloků. Kurz NLP akademie vychází z hlubokých znalostí fungování lidského mozku. Základními pilíři tohoto programu jsou poznatky předních světových odborníků v oblasti neurolingvistického programování (NLP University Richarda Bandlera, zakladatele NLP). Kurz NLP akademie si klade za cíl předat jeho účastníkům jasný a snadno uchopitelný přehled jednoduchých a efektivních nástrojů aplikovatelných v každodenním pracovním I osobním životě.

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 29.6.2018- 6.11.2018

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ- akreditovaný kurz

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ umožňuje jeho účastnicím čerpat pro sebe i svou práci nové zdroje v podobě vědomostí a harmonizace těla, mysli a duše. CU je bohatá na relaxaci s možností pobytu u venkovního bazénu, k dispozici je i vířivka, aromaterapie a masáže, které jsou nedílnou součástí tohoto kurzu.

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 1.7.2018 - 15.12.2018

Celostní koučování - kurz koučování akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global

Know-how  kurzu CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ s akreditací MŠMT vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučování a je zakončeno mezinárodně respektovanou certifikací. CPC. Opírá se o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučování a respektuje Ericksonovský přístup. Kurz celostní koučování si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučování jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů.

Časově nenáročná výuka je naplánována tak, aby účastnící kurzu měli dostatek času na práci, rodinu, koníčky a další aktivity.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je kurzovné stanoveno na 39 500,-

Pouze  při nákupu v červnu získáte jako dárek k tomuto kurzu druhý kurz dle vlastního výběru zdarma!

Tento letní kurz zahrnuje jako jedniný outdoorové aktivity a ukázky implementace koučování ve sportovním prostředí. Seznámíte se s postupy, které používají nejlepší koučové manažeři i sportovci.

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 11.7.2018 - 15.12.2018

INNER GAME OF LOVE- akreditovaný kurz

Tento unikátní program vznikl na základě bohatých zkušeností autorky kurzu Terezy Dočkalové INNER GAME OF LOVE respektuje výsledkově orientovaný přístup a Ericksonovské principy a kombinuje je s NLP, inner game a transakční analýzy. Kurz je zakončený certifikací a zkouškou. Kurz INNER GAME OF LOVE si klade za cíl podpořit jednotlivce I páry ve vytváření láskyplných a šťastných partnerství a učí respektovat různé formy partnerského soužití a prohlubovat intimitu ve vztazích, stejně jako kultivovat sexualitu. Koučům dává k dispozici bohatý arzenál nástrojů, technik a cvičení pro koučování partnerských vztahů.

Posledních 6 míst v kurzu.

Při opbjednávce a úhradě kurzovného do 15.6.2018 je cena 38 500,-

Cena pro dvojice 60 000,-

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 14.7.2018 - 11.11.2018

Letní intenzivní výcvik koučinku pro studenty VŠ a maminky na RD- program akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k ACC nebo PCC certifikaci u ICF Global.

Poslední 2 volná místa.

Program je určený všem, kdo chtějí letní sezónu využít  ke svému rozvoji, jednotlivcům i skupinám z komerčních i nekomerčních sfér jako rozvojový a profesní nástroj manažerů, personalistů, majitelů firem, obchodníků a všem, kdo pracují na vedoucích pozicích. Ocení jej také projektoví manažeři, vedoucí kreativních skupin, vedoucí pracovníci, account manažeři, budoucí koučové a všichni, kdo se chtějí naučit koučovat sami sebe. Dále všem kdo si uvědomují, že úspěch jednotlivců i organizací závisí na schopných lídrech, lidech, kteří jsou schopni se správně rozhodovat a svá rozhodnutí přetvářet v realitu.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 19 500,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 3.8.2018 - 8.9.2018

Letní intenzivní kurz celostní koučování - kurz akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k ACC nebo PCC certifikaci u ICF Global

Celostní koučink je díky svému bohatému obsahu jediný kurz koučování v České republice a v Evropě, který zahrnuje komplexní vzdělání kouče . Program svým obsahem plně pokrývá nejvyšší požadavky na standardy vzdělání v koučinku jako rozvojovém a profesním nástroji. Hlavními pilíři pro vznik tohoto programu jsou bohaté zkušenosti s koučováním jeho autorky Terezy Dočkalové, práce Johna Whitmora, Miltona Ericksona a Roberta Diltse.

Kurz  je určený všem, kdo chtějí letní sezónu VYUŽÍT  KE SVÉMU ROZVOJI, jednotlivcům i skupinám z komerčních i nekomerčních sfér jako rozvojový a profesní nástroj manažerů, personalistů, majitelů firem, obchodníků a všem, kdo pracují na vedoucích pozicích. Ocení jej také projektoví manažeři, vedoucí kreativních skupin, vedoucí pracovníci, account manažeři, budoucí koučové a všichni, kdo se chtějí naučit koučovat sami sebe. Dále všem kdo si uvědomují, že úspěch jednotlivců i organizací závisí na schopných lídrech, lidech, kteří jsou schopni se správně rozhodovat a svá rozhodnutí přetvářet v realitu.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 39 000,-

Pouze  při nákupu v červnu získáte jako dárek k tomuto kurzu druhý kurz dle vlastního výběru zdarma!

Tento letní kurz zahrnuje jako jedniný outdoorové aktivity a ukázky implementace koučování ve sportovním prostředí. Seznámíte se s postupy, které používají nejlepší koučové, manažeři i sportovci.

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 3.8.2018 - 15.9.2018

Základní výcvik profesionálních koučů akreditovaný MŠMT s certifikací CPC

Základní výcvik profesionákních koučů je díky svému bohatému obsahu unikátní program v České republice a Evropě, který zahrnuje základní přehled nástrojů a technik pro kvalitní vzdělání v koučinku.. Program svým obsahem plně pokrývá nejvyšší požadavky na standardy vzdělání v koučinku jako rozvojovém a profesním nástroji.

Při objednávce a úhradě  celého kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 30 000,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 4.9.2018 - 18.12.2018

Plzeň- Celostní koučování kurz akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global

Know-how  kurzu CELOSTNÍ KOUČINK s akreditací MŠMT vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučinku a je zakončeno mezinárodně respektovanou certifikací CPC. Opírá se o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučinku a respektuje Ericksonovský přístup. Kurz celostní koučink si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučink jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučinkových stylů.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 39 500,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 11.9.2018 - 18.12.2018

CELOSTNÍ KOUČINK – ON LINE s certifikací CPC- akreditovaný kurz

Know how tohoto KURZU je identické s prezenční formou studia- kurzem KOUČ akreditovaným MŠMT ČJ: MSMT-32250/2015-1/748

Celostní koučINK nabízí jeho účastníkům bohatý přehled praktických nástorjů výsledkově orientovaného koučinku využitelný v každodenním profesním i osobním životě. Celstní koučink kombinuje klasický Whitmorovský kočovací přístup a metodu GROW s Ericksonovským stylem a NLP technikami, které jsou charakteristické svou jednoduchostí a vysokou efektivitou.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6. 2018 je cena stanovena na 39 500,- 

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 11.9.2018 - 2.2.2019

Novinka-Profesionální kouč s akreditací MŠMT a certifikací CPC.

Profesionální kouč -je vysoce kvalitní kurz  vytvořený pro rozvoj v koučování, který Vám poskytne bohatý arzenál vysoce efektivních  nástrojů, technik a postupů  potřebný pro práci profesionálního kouče.. Tento kurz  vychází z Whitmorovského stylu, který je kombinován s Ericksonovskými přístupy. Techniky a nástroje, které se absolventi tohoto programu učí aplikovat v praxi používá nyní více než 40 tis. Lídrů, koučů a manažerů na celém světě. Jde o unikátní know how propojitelné s každodenními manažerskými postupy. Zahrnuje 11 dnů prezenční výuky, 10 Telelekcí, hodnocení jednotlivých sezení s Vašimi klienty, individuální i skupinový mentorink.

Kurzovné: 120 000,- při objednávce a úhradě do 30.6.2018 je cena stanovena na 109 000,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO

Začátek  kurzu: 12.9.2018

Ukončení  kurzu: srpen 2019

Celostní koučování CW- kurz koučování akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global

Akreditovaný program s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC a PCC u ICF Global.

Popis kurzu

Celostní koučování   svým obsahem unikátní a jediný kurz koučování v ČR, který nabízí nejvyšší možnou komplexnost co do způsobů práce s klienty.Hlavními pilíři pro vznik tohoto koučovacího kurzu jsou práce  Miltona Ericksona,  Marilyn Atkinson, Deepaka Chopry,Sira Johna Whitmora, Roberta Diltse. Jeho autorka Tereza Dočkalová  propojuje v tomto kurzu klasickou výkonnostně orientovanou klasiku koučování se svými bohatými zkušenostmi s koučováním a práci s lidským potenciálem. Celý kurz  se opírá o nejnovější poznatky neurověd a práce s lidským potenciálem.tvoří moderní, jednoduchý, přehledný a snadno uchopitelný přehled nástrojů vhodných pro koučování v jakékoli oblasti.

Kurz celostní koučování si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučování jako moderní nástroj rozvoje jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů.

Při objednávce a úhradě do 30.6.2018 je cena stanovena na 39 500,-

Pouze  při nákupu v červnu získáte jako dárek k tomuto kurzu druhý kurz dle vlastního výběru zdarma!

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 12.9.2018 - 2.2.2018

NLP practitioner coaching-akreditovaný program

Toužíte ve svém životě po naplnění, chcete dosahovat excelentní výsledky, mít a vytvářet láskyplná partnerství, vést šťastný a spokojený život?

Náš NLP practitioner Vám nabízí veškeré informace znalosti a techniky s možností zažít formou praktických nácviků pod vedením zkušených trenérů tak, že kromě osobní transformace získáte také sebejistotu v průběhu nácviku, díky které budete umět pomáhat lidem okolo sebe jako kvalifikovaní odborníci.

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 12.9.2018 - 8.2.2019

Business Certified Coach- kurz koučování akreditovaný MŠMT s certifikací BCC a možností pokračovat k získání ACC nebo PCC u ICF Global.

Business Certified Coach- jediný program v ČR zaměřený na business coaching -je vysoce kvalitní program pro rozvoj v koučinku, který Vám poskytne bohatý přehled vysoce efektivních nástrojů, technik a postupů potřebný pro práci profesionálního kouče. , pro lídry , manažery a všechny kdo pracují na svých pozicích s lidmi. Tento koučinkový kurz vychází z Whitmorovského stylu, který je kombinován s Ericksonovskými přístupy. Techniky a nástroje, které se absolventi tohoto koučinkového kurzu učí aplikovat v praxi používá nyní více než 40 tis. Lídrů, koučů a manažerů na celém světě. Jde o unikátní know how propojitelné s každodenními manažerskými postupy.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 55 000,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
akreditovaný MŠMT s certifikací BCC
Termín kurzu: .18.9.2018 - 13.4.2019

BRNO-Celostní koučování - program akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k ACC nebo PCC certifikaci u ICF Global.

Zbývá pouze 6 míst.

Know-how  kurzu CELOSTNÍ KOUČINK s akreditací MŠMT vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučinku a je zakončeno mezinárodně respektovanou certifikací. CPC. Opírá se o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučinku a respektuje Ericksonovský přístup. Kurz celostní koučink si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučink jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů.

Časově nenáročný plán kurzu je vytvořen tak, aby účastnící kurzu měli dostatek času na práci, rodinu, koníčky a další aktivity. Zahrnuje celkem 120 hodin studia / 70 hodin v učebně s trenéry kurzu+ 50 hod.plnění samostatných úkolů a praktické koučování v mezidobí mezi moduly ve skupinách/.

Při objednávce a úhradě kurzu do 30.6.2018 je cena stanovena na 38 000,-

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 26.9.2018 - duben 2018

Týmový koučink – HIGH PERFORMANCE OF GREAT TEAM

 Hlavními zdroji  pro vzník tohoto modulu  je kniha Paula Gossena a Dr. Marilyn Atkinson The Business Transformed, kterou přeložila autorka tohoto programu Tereza Dewald- Dočkalová do Češtiny a práce Chalesse Pellerina amerického astrofyzika, který pracoval 20 let v NASA a napsal knihu HOW THE NASSA BUILDS TEAM.

Cílem kurzu TÝMOVÝ KOUČINK je  podpořit kdo pracují s týmy v rozvíjení týmové dynamiky, motivace, zlepšování a prohlubování týmové komunikace a výkonnosti.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 8 500,-

 Certifikát: ANO

Termín kurzu: 28.-.29.9.2018

Celostní koučování- kurz koučů akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k certifikaci ACC nebo PCC u ICF Global

Celostní koučink  CW  svým obsahem unikátní a jediný kurz koučinku  v ČR, který nabízí nejvyšší možnou komplexnost co do způsobů práce s klienty, vztahový i týmový koučink v jednom balíčku. Hlavními pilíři pro vznik tohoto koučinkového  kurzu jsou práce  Miltona Ericksona, Sira Johna Whitmora, Roberta Diltse. Jeho autorka Tereza Dočkalová  propojuje v tomto kurzu klasickou výkonnostně orientovanou klasiku koučinku se svými bohatými zkušenostmí s koučováním a práci s lidským potenciálem. Celý kurz koučinku tvoří moderní, jednoduchý, přehledný a snadno uchopitelný set nástrojů vhodných pro kouč v jakékoli oblasti.

Kurz celostní koučink si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučink  jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučinkových stylů.

Při objednávce a úhradě kurzovného do 30.6.2018 je cena stanovena na 52 000,-

Pouze  při nákupu v červnu získáte jako dárek k tomuto kurzu druhý kurz dle vlastního výběru zdarma!

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO
Termín kurzu: 19.10.2018 - 2.3.2019

Přepis limbického otisku- akreditovaný kurz - 6 volných míst

Míra, do jaké je člověk schopen rozvinout svůj životní potenciál, závisí na mnoha faktorech. Ty nejdůležitější tvoří prenatální vývoj, porod, chvíle a dny bezprostředně po narození a první roky života. Pokud je toto období správně uchopeno, má dítě přirozeně otevřenou cestu žít svůj plný potenciál a naplňovat smysl svého života, pro který se narodilo. Takové dítko se neptá otázkami: „ Proč jsem tady?“ „Co je moje úloha v životě?“ „Kdo jsem?“ To dítě je v plném kontaktu s vědomím toho, kdo je, proč se narodilo a jaká je jeho úloha v životě. Ví to, protože v tomto velice křehkém a delikátním období s ním bylo zacházeno vědomě. Bylo respektováno a podporováno všechno, co mu prospívá a eliminováno to, co škodí.

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 28.10.2018 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30

BRNO-Celostní koučování - program akreditovaný MŠMT s certifikací CPC a možností pokračovat k ACC nebo PCC certifikaci u ICF Global.

Know-how  kurzu CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ s akreditací MŠMT vychází z celosvětově nejúspěšnějšího konceptu výsledkově orientovaného koučování a je zakončeno mezinárodně respektovanou certifikací. CPC. Opírá se o pilíře výsledkově orientovaného a transpersonálního Whitmorovského stylu koučování a respektuje Ericksonovský přístup. Kurz celostní koučování si klade za cíl přiblížit a předat jeho účastníkům koučování jako moderní nástroj rozvoje  jednotlivce i skupin a zajistit nejlepší možné podmínky pro praktický nácvik jednotlivých koučovacích stylů.

Pouze  při nákupu v červnu získáte jako dárek k tomuto kurzu druhý kurz dle vlastního výběru zdarma!

Akreditovaný: ANO Certifikát: ANO

Termín kurzu: 7.11 2018. - 13.5.2019

Vnitřní dítě jako zdroj kreativity a radosti- akreditovaný program - 7 volných míst.

Dítě přichází na svět jako zářící, čistá a zcela nepopsaná bytost. Rodí se se svým potenciálem jedinečnosti i dokonalosti. Bohužel ihned po porodu na takovéto bezbranné stvoření začne působit „nepřátelské“ okolí. Tím pomyslným nepřítelem může být nešetrný hmat porodníka, veškeré to vážení a měření, které „nemůže počkat“. Další šoky jsou načasované intervaly krmení, pokud což už je dnes málo obvyklé je dítě není umístěné se svou matkou. Dále už jde jen o efekt „sněhové koule“ a šoky se násobí. Dítě si vytváří různé psychické mechanismy přežití jako je např. disociace nebo vytěsnění. K tomu se přidají různé hodnocení z vnějšku jako např. „ ty jsi nešika, holky jsou hloupější, z tebe nic nebude, nikdy nebudeš bohatý….“ A tak se dítě rozhodne často stát dospělým dříve než je to možné, i to je strategie přežití. Mnohé výzkumy prokazují, častý výskyt dětských traumat u vrcholových manažerů. To je poměrně logické“ lídr totiž ví, že zraněn nebude a dostane prostor ovlivňovat celou řadu procesů, je to bezpečné.

Zvýhodněná cena kurzu při úhradě do 30.6.2018 hradíte pouze 50% tedy 2 400,-

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 29.11.2018 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30

Family Coaching - vztahový koučink-akreditovaný kurz- pro studenty z jakékoli školy koučování

Během dvou dnů se naučíte,  jak koučinkem pomáhat Vašim klientům vytvářet a posilovat vytváření patrnerských vztahů, podporovat pevné vazby mezi partnery a v rodině  a jak skrze koučinkový  styl můžete pomoci také sami sobě v jednotlivých situacích, která partnerství přináší.V  rámci kurzu rozvinete dovednost používat koučink v oblasti intimních témat a práce se sexualitou. Jednotlivci  si odnesou celou řadu typů pro rozvoj, budování a prohlubování stávajících a nových partnerských vztahů.Objevíte způsob kladení otázek, které musí znát každý kouč párů.

Certifikát: ANO
Termín kurzu: 14.-15.12.2018,v obou  výukových dnech od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30.

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz