cpclogo

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ- akreditovaný kurz

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ je speciální rozvojový KURZ , vytvořený pro ženy na vedoucích pozicích z komerčních i nekomerčních sfér a pro všechny, kteří chtějí smysluplně relaxovat a načerpat při tom nové prakticky uplatnitelné dovednosti.

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ je vhodná jako rozvojový a profesní nástroj manažerů, personalistů, majitelů firem, obchodníků a všech, kdo pracují na vedoucích pozicích. Ocení jej také projektoví manažeři, vedoucí kreativních skupin, vedoucí pracovníci, account manažeři, budoucí koučové a všichni, kdo se chtějí naučit koučovat sami sebe.

Dámská LETNÍ UNIVERZITA V KOUČOVÁNÍ umožňuje jeho účastnicím čerpat pro sebe i svou práci nové zdroje v podobě vědomostí a harmonizace těla, mysli a duše. CU je bohatá na relaxaci s možností pobytu u venkovního bazénu, k dispozici je i vířivka, aromaterapie a masáže, které jsou nedílnou součástí tohoto kurzu.

Tento vychází svým know how z akreditovaného výcviku profesionálních koučů. Vytvořila jej Tereza Dewald, EPC, Erickson Certified trenér a vychází v něm z vlastních bohatých zkušeností koučky a praktických poznatků při implementaci koučovacího stylu jako rozvojového nástroje ve firmách a při vedení lidí. Své zkušenosti autorka propojuje s tradičními koučovacími styly transpersonálního výkonnostně orientovaného koučování, celostního koučování a transakčního koučování, Ericksonovského přístupu a neurolinquistického programování.

Našim přáním je umožnit jeho účastníkům ve vysoce estetickém přírodním prostředí zámku CHATEAU MCELY skrze spojení relaxačního a inspirativního prostředí se špičkovou kvalitou sdíleného know-how rozvoj v nových dovednostech koučování na nejvyšší možné úrovni.

Kombinace vytvořila prostředí, v němž je tělo (zdravé a chutné pokrmy, pobyt v přírodě, pohyb, osvěžující masáže a sauna), mysl (přednášky, diskuze a debaty, ve kterých se bude snoubit věda, technologie a obchod) i duše (jóga, meditace a filozofie) v absolutní rovnováze.

 mcely1 0

Proč si vybrat tento program:

1. Získáte nejvyšší možnou kvalitu a komplexnost koučovacího know how přímo od jeho tvůrců.

2. Zažijete praktickou názornost výuky až 80% a každou z technik si budete moci vyzkoušet a konzultovat způsob jejího použití se zkušenými trenéry kurzu.

3.Prohloubíte své dovednosti vytvářet vize, komunikovat je a motivovat ostatní k jejich realizacím.

4.Ovládnete způsoby jak pracovat s vnitřními barierami, které jsou často limitující v dosahování výkonů.

5.Budete umět pomoci svým klientům i sobě při vytváření láskyplných vztahů.

6. Stanete se lepšími manažery, lídry a komunikátory.

7. Zajistíte si rychlou návratnost investice do kvalitního vzdělání.

Stručně o průběhu programu:

  • délka kurzu: 12 dní
  • maximální počet účastníků: 4
  • lokalita: Mcely - Chateau Mcely 1.-6. den, Praha Na Příkopě 15
  • lektoři: Tereza Dočkalová, EPC a tým

Kurz probíhá ve všech výukových dnech:

od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 hod

Po absolvování tohoto programu můžete v naší škole koučování pokračovat s týmem zahraničních mentorů k získání ACC nebo PCC certifikace.

Hlavní výukový jazyk je Čeština, pro Anglicky a Rusky hovořící klienty je zajištěn kvalifikovaný tlumočník s bohatými zkušenostmi s koučováním.

V průběhu programu se seznámíte s následujícími koučovacími styly:

Celý program nabízí klientům zajímavý a strukturovaný přehled základních i pokročilých dovedností a technik, které jsou při koučování oblíbené pro svou jednoduchost a efektivitu, současně však respektují přirozenost a propojují principy výsledkově orientovaného přístupu s použitím kreativních částí osobnosti a intuice.

Model G.R.O.W a výkonnostně orientované transpersonální koučování.

Transakční koučování.

Transpersonální koučování.

Koučování a manažerskou konverzaci zaměřenou na řešení.

Aplikovat koučování jako manažerskou kompetenci.

NLP techniky v koučování.

Modelování a Strategie géniů podle Roberta Diltse

Koučování vnitřního dialogu

Koučování zvyků emoční inteligence, které snižují manažerskou výkonnost.

Family Coaching a kočování vztahů

Týmový koučink

Tento rozsah koučovacích stylů, znalostí a technik v programu zajišťuje jeho účastníkům jako jediný v České republice a v Evropě nejkomplexnější arzenál nástrojů a technik, vhodných pro výslekdově orientované koučování. Po absolvování tohoto koučovacího kurzu je účastník plně připraven na profesionální dráhu kouče a je schopen kvalitně používat koučování s trvalou udržitelností praktických koučovacích postupů při vedení a rozvoji lidského potenciálu, v praxi externího i interního kouče.

Časový harmonogram tohoto kurzu:

1.- 6. den 1.-6.7. 2018 Chateau Mcely

7.-8. den 7.-8.9.2018 Praha

9.-10. den 28.-29.9.2018 Praha Týmový koučink

11.-12. den 14.-15.12.2018 Praha Family Coaching a koučování vztahů

Pokud víte, že se některého z modulů nemůžete zúčastnit, rádi Vám umožníme absolvovat jej v náhradním temínu a zajistíme pro Vaše studium maximální možnou flexibilitu.

Závěrečná zkouška a certifikace:

V závěru tohoto programu absolvují jeho účastníci test, který zahrnuje 30 otázek a ukázku praktického koučování.

Certifikace:

cert1KURZ JE AKREDITOVÁN MŠMT KOUČ- ČJ MŠMT 322250/2015-1/748,výuka zahrnuje komnpetence kouče tak, jak je definuje ICF. Účastník programů může předožit certifikát o abslovování naších výcviků ke schválení u ICF Global a pokračovat k získání mezinárodních certifikací/ ACC, PCC/ u ICF Global.

CPC certifikační systém plně odpovídá současným potřebám moderních a kvalitních koučů:

transparentnost
efektivita a dostupnost
prostor pro inovace
Kurzovné:

Cena kurzu je stanovena stanovena na 89 500,-

Rezervační poplatek je 30%

Podmínkou pro závaznou rezervaci místa v kurzu pro vás je úhrada rezervační zálohy.

Cena zahrnuje práci a čas lektora, výukové manuály, komplexní know-how pro karieru kouče a implementaci koučování jako stylu vedení lidí. Plnou penzi po dobu pobytu v Mcelích a celou řadu drobných pozorností.

Na Vaši rezervaci se vztahuje opce po dobu 5 dnů, pokud po uplynutí této lhůty není uhrazena záloha na kurz, nebo celá částka, jsme oprávněni postoupit místo jinému zájemci.

Chcete si objednat tento kurz koučování a nebo se na něco zeptat?

Domluvte si telekonzultaci nebo registraci přímo s hlavní trenérkou:

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: +420 737 453 707, 605 551 115

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz