cpclogo

Přepis limbického otisku

Míra, do jaké je člověk schopen rozvinout svůj životní potenciál, závisí na mnoha faktorech. Ty nejdůležitější tvoří prenatální vývoj, porod, chvíle a dny bezprostředně po narození a první roky života. Pokud je toto období správně uchopeno, má dítě přirozeně otevřenou cestu žít svůj plný potenciál a naplňovat smysl svého života, pro který se narodilo. Takové dítko se neptá otázkami: „ Proč jsem tady?“ „Co je moje úloha v životě?“ „Kdo jsem?“ To dítě je v plném kontaktu s vědomím toho, kdo je, proč se narodilo a jaká je jeho úloha v životě. Ví to, protože v tomto velice křehkém a delikátním období s ním bylo zacházeno vědomě. Bylo respektováno a podporováno všechno, co mu prospívá a eliminováno to, co škodí.

Schopnost rozeznat, co škodí dětem, začíná u vnímavosti, kterou má každý jedinec sám k sobě. Tato schopnost vnímat se, podporovat se v tom dobrém, neškodit si závisí na tom, jak bylo s daným člověkem zacházeno v období početí, prenatálního vývoje, porodu a několik let poté, kdy se odehrává ta nejdůležitější část života. Je to období, kdy vzniká v mozku dítěte:

Co je limbický otisk:

Limbický otisk je „naprogramování“, které určuje naše základní nastavení a směřování ve všech oblastech života – životní práce, vztahy, partnerství, intimita, sex… Pokud se podmínky v průběhu už vzpomínaných delikátních pár let vytvoří příznivě pro náš všestranný vývoj, bezpečí a láskyplné vedení, máme pak možnost v životě naplnit veškerý svůj potenciál.

Máme rozvinutou schopnost žít skutečně naplňující partnerské a rodinné vztahy, kde se o věcech mluví, a jsme akceptováni takoví, jací skutečně jsme, a rovněž takto akceptujeme ostatní lidi v rodině i mimo ni…

Žijeme své poslání a děláme svou životní práci s radostí, láskou a v plné hojnosti na všech úrovních. Jednoduše řečeno, vytváříme si život, který nám prospívá, baví nás a naplňuje. Máme schopnost se vypořádávat s překážkami, výzvami a konáním jiných lidí. Pevné zdraví a radost ze sebe, to všechno je přirozená základna našeho života, od které se odrážíme v každodenním životě. To jasné vědomí, že tady, na této planetě, mám své požehnané a nezastupitelné místo. Takto tomu bohužel a zároveň velice logicky u drtivé většiny populace na celém světě není.

Postupy, které jsou považovány za běžné v raném citlivém období života, totiž devastují přirozenou úroveň napojení duše dítěte na svůj zdroj. Ono to nemusí být na první pohled vidět, dítě se zdá být v rámci základních životních a motorických funkcí v pořádku. Důsledky toho, co se děje na úrovni zápisu v mozku, není vidět za krátkou dobu.

Je to běh na dlouhou trať a dopady se ukazují až za delší čas, kdy se následky už nespojují s událostmi zažitými v tomto období. Tak vznikají například jemná či větší traumata oddělenosti, která pak ovlivňují v dospělosti naši odvahu a chuť žít své sny.

Komu je program určen:

Tento jednodenní program je určen koučům, terapeutům, psychologům a všem kdo pracují s lidmi a chtějí portfolio svých metod rozšířit o techniku přepisu limbického otisku. Lékařům, gynekologům, porodníkům a porodním asistentkám, dětským lékařům a dětským sestrám, kteří chtějí svůj přístup k pacientům obohatit o nový rozměr vnímání svých pacientů. Dále laikům, kteří chtějí získat přístup ke svému potenciálu a žít smysluplnější a naplněnější život v partnerství a pracovním životě, rodičům, kteří chtějí k výchově svých dětí přistupovat vědomě.

Program podrobně:

Anatomie a fyziologie nervového systému.

Mozek a jeho části.

Co je limbický systém v mozku a jak záznamy v něm ovlivňuji náš život.

Vnímání času a vztah k časové ose při přepisu limbického otisku.

Vlastní technika přepisu limbického otisku.

Praktický nácvik práce s technikou přepisu.

Fixace korekcí v limbickém systému.

Diskuze.

Autorka a trenérka programu: Tereza Dočkalová/, EPC

Lokalita: Haštalská 17, Praha 1

Termín: 28.10.2018 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 Obsazeno!

Termín: 24.11.2018 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 kapacita míst 10

Kurzovné za tento program:  4 800,-  přednost v rezervaci míst mají klienti, kteří hradí celé kurzovné předem.

Pokud se rozhodnete po tomto kurzu absolvovat některý z našich kurzů koučování nebo NLP odečteme Vám z ceny uhrazené kurzovné.

Cena zahrnuje prostory ke školení, práci lektorů a  drobné občerstvení o přestávkách.

Na Vaši rezervaci se vztahuje opce po dobu 5 dnů, pokud po uplynutí této lhůty není uhrazena záloha na kurz, nebo celá částka, jsme oprávněni postoupit místo jinému zájemci.

Cena zahrnuje prostory ke školení, manuály, práci lektorů a občerstvení o přestávkách.

Registrace: 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 605 551 115

 

Vyplněním objednávkového formuláře, nebo objednávkou prostřednictvím emailu bere klient na vědomí, že byl seznámen s Obchodními podmínkami zveřejněnými na internetových stránkách Coachingworld.cz v sekci obchodní podmínky a souhlasí s nimi.

 

Vyplněním objednávkového formuláře bere klient na vědomí, že byl seznámen s Obchodními podmínkami zveřejněnými na internetových stránkách Coachingworld.cz v sekci obchodní podmínky a souhlasí s nimi

 

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz