Lektorský tým

 

SVĚT KOUČINKU- COACHINGWORLD.

Jsme otevřený prostor pro vzdělávání a rozvoj jednotlivců i skupin z komerčního i nekomerčního sektoru. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.Naše know how je celosvětově uplatnitelné a uznávané. Používá jej více než 400 000 manažerů, koučů a lídrů na celém světě.Kromě vzdělávacích programů poskytujeme služby individuálních koučů i manažerského mentorinku a podílíme se na vzdělávání a průběžném doškolování interních koučů i školitelů.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním nekolikaletým tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následne učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

Jsme zakladatelé vlastního certifikačního systému CPC.

Hlavní trenérka školitelů, koučka a autorka akreditovaných kurzů koučování a NLP - Tereza /Aisha/ Dočkalová, EPC-Certifikovaná trenerka školitelů.

Působí jako mezinárodně uznávaná specialistka v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než 4 000 hod).  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepach Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen. Terezu nejvíce v koučování ovlivnil Ericksonovský styl.Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování ,a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. Její práce vychází s mnoha zkušeností, které získala působením v obchodních a manažerských pozicích.

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich autentické lídry, kteří dokáží uspět v čemkoli pro co se rozhodnou. Její celostní přístup k výuce i individuálnímu koučování přispívá k novému uvědomění lídrů skrze autenticitu, vzájemnost a spojování.

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.

Tereza má ráda výtvarné umění, ráda hraje golf, cestuje, lyžuje, studuje Kabalu a Ajurvédu a věnuje se tantře, průběžně se vzdělává v oboru a rozvíjí vlastní kosmetickou značku.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 po té již neobnovena
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • Výcvik celostní tantrické masáže- Denisa Palečková a Richard Vojík
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora

Nezávislí členové týmu CW:

 

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- koučování ve firemním prostředí a státní správě.

Šárka je diplomomovaným psychologem a  má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikajicí koučka. Šárka má ráda sport, cestování, četbu a dobrou kuchyni.


   

Mgr. Dagmar Mazalová, CPC

Dáša je energická koučka a lektorka s letitou zkušeností v rozvoji lidí, kreativity, soft skills v práci se sebevědomím a sebeuplatněním.

Její různorodá praxe se sestává z koučování, vzdělávání, vedení a řízení lidí v sociální, komerční i obchodní sféře.

Jejími klienty jsou firmy, úspěšní a nadaní lidé, lídři, kteří přichází s jednoznačnými kontrakty dosahování stanovených cílů či s potřebou nalezení jasných cílů a jejich realizace v rámci koučování, ale také lidi po traumatech, znevýhodněné skupiny lidí či páry.

Zabývá se také arte a drama koučinkem, které vycházejí z arteterapie a dramaterapie, jež studovala na Masarykově univerzitě.

Jejími koníčky je výtvarná tvorba a zpěv.


Ing. Petra Sršňová, CPC

Profesionální koučka a školitelka s mnohaletými zkušenostmi z manažerského prostředí. (Své zkušenosti v businessu získala skrze lektorování angličtiny ve společnostech, vlastní podnikatelskou činnost i v roli manažerky v oblasti fúzí a akvizic.)

Práci s lidmi  a jejich rozvoji se Petra věnuje více než 10 let.

Koučink a školení se stalo jejím koníčkem i profesí, která ji nesmírně naplňuje. Zaměřuje se na týmový a individuální koučink ve firmách. Klienti na ní oceňují profesionalitu, pozitivní přístup a smysl pro humor.