Lektorský tým

 

SVĚT KOUČINKU- COACHINGWORLD.

Jsme otevřený prostor pro vzdělávání a rozvoj jednotlivců i skupin z komerčního i nekomerčního sektoru. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.Kromě vzdělávacích programů poskytujeme služby individuálních koučů i manažerského mentorinku a podílíme se na vzdělávání a průběžném doškolování interních koučů i školitelů.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním nekolikaletým tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následne učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

Trenéři koučování, NLP a koučové CW NEJSOU ČLENY ŽÁDNÉHO PROFESNÍHO SDRUŽENÍ. 

Jsme zakladatelé vlastního certifikačního systému CPC.

Hlavní trenérka školitelů, koučka a autorka akreditovaných kurzů koučování a NLP - Tereza /Aisha/ Dočkalová, EPC-Certifikovaná trenerka školitelů.

Působí jako mezinárodně uznávaná specialistka v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než 4 000 hod).  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepach Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen. Terezu nejvíce v koučování ovlivnil Ericksonovský styl.Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování ,a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. Její práce vychází s mnoha zkušeností, které získala působením v obchodních a manažerských pozicích.

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich autentické lídry, kteří dokáží uspět v čemkoli pro co se rozhodnou. Její celostní přístup k výuce i individuálnímu koučování přispívá k novému uvědomění lídrů skrze autenticitu, vzájemnost a spojování.

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.

Tereza má ráda výtvarné umění, ráda hraje golf, cestuje, lyžuje, studuje Kabalu a Ajurvédu a věnuje se tantře, průběžně se vzdělává v oboru a rozvíjí vlastní kosmetickou značku.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 po té již neobnovena
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • Výcvik celostní tantrické masáže- Denisa Palečková a Richard Vojík
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora

Nezávislí členové týmu CW:

Lucie Kudrnová- lektorka, koučka a mentorka a konzultantka.

„Procestovala 35 zemí na 4 kontinentech, aby pochopila různé nátury lidí a dokázala je motivovat. Potkala přes 500 manažerů, ale jen 50 % z nich bylo spokojeno se svými měkkými dovednostmi. Sama vedla 10 až 16členné týmy. A když si u nich ověřila přínos rozvoje soft skills, začala se specializovat na poradenství a trénink manažerů i jejich týmů.“

 

 

 

 

 

PhDr. Zdenka Kárná, CPCA

Vystudovala jsem Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Učila jsem na střední škole a poznala prostředí školství.

Jako aktivní novinářka jsem pracovala jako redaktorka a moderátorka v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.

Natáčela jsem reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala jsem jako poradce pro public relations ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok jsem žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia. Tato stáž mi dala možnost nahlédnout na sebe a okolí z jiné perspektivy, a naučit se ocenit jedinečnost každého z nás.

Deset let dělám mediální tréninky a školení pro manažery a komunální politiky. Pracuji s charismatem, osobností člověka, pomáhám překonat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.

Celoživotně se zajímám o osobní rozvoj. Doktorát z odborné pedagogiky zaměřené na výchovu a vzdělávání dospělých mi dal informační background pro současnou práci a aktivity v oblasti koučování.

Koučování je pro mě radostí !

 

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- koučování ve firemním prostředí a státní správě.

 

Šárka je diplomomovaným psychologem a  má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikajicí koučka. Šárka má ráda sport, cestování, četbu a dobrou kuchyni.