Proč si vybrat CW

Jsme učící se organizací.

Jako  mezinárodní škola koučování  a NLP se lišíme na trhu vlastním certifikačním systémem CPC.

Naše poslání

Posláním CW je šíření myšlenek koučování v ČR a v Evropě. Baví nás  informovat o moderních postupech v koučování a rozvoji lidského potenciálu. Vytváříme postupy pro efektivní předávání koučinku jako rozvojového nástroje pro jednotlivce i celky z  komerčního  i nekomerčního  sektoru. Rádi se podílíme na implementaci koučovací kultury ve firemním  prostředí.

Budoucím koučům poskytujeme průběžnou podporu v rámci akreditovaných výcviků koučování a v dalším návazném rozvoji. Naše programy pro širokou veřejnost jsou koncipovány tak, aby si v nich našel svou cestu úplný začátečník i náročný klient s požadavky na nejvyšší vzdělávací strandart v oboru.

Naše vize

Skrze naše kurzy koučování a NLP s mezinárodně platnou certifikací  a akreditací MŠMT chceme umožnit jednotlivcům i organizacím dokázat více.

U nás získáte

Komplexní systém vzdělávání v koučinku  akreditované MŠMT  s mezinárodně platnou certifikací CPC. Pro další rozvoj je pro Vás vytvořena také mezinárodně certifikovaná  NLP akademie, kterou je možné absolvovat i bez předchozího vzdělání v koučinku.  Pro podporu koučů v jejich dalším rozvoji po absolvování kurzů koučování Vám nabízíme programy zaměřené na specializace v koučování, marketing a přípravné moduly pro ACC a PCC certifikaci  pod vedením zahraničních mentorů.

Pro své podniky s námi  získáte komplexní systém spolupráce při zavádění a správě koučinku.

Jsou pro nás důležité hodnoty Vaší spokojenosti,  profesionalita, přátelskost, lidskost, radost, dostupnost, humor, kreativita, sdílení, spolupráce. Baví nás koučováním přispívat jednotlivcům i týmům k jejich naplněnému, radostnému a šťastnému životu a  inspirovat k rozvoji jedinečnosti potenciálu jednotlivce i organizací.

Koučování a výcviky koučů vycházejí z výsledkově orientovaného celostního přístupu. Kombinují klasický Whitmorovský přístup a model G.R.O.W s moderním neuroleadershipem, jednoduchými a snadno aplikovatelnými technikami NLP


Kurzy koučování jsou vedeny interaktivní formou výuky, s pestrostí sdílení praktických ukázek, prací ve skupinkách a na případových studiích. Po dobu trvání Vaší výuky se v kurzu setkáte vždy maximálně se dvěma trenéry. To Vám zajistí dobrou spolupráci s týmem po celou dobu kurzu, snadný přístup informací a sjednocený přehledný styl výuky. Seznámíte se s mnoha koučovacími styly pomocí audio ukázek a případových studií.

Jedinečnost a transparentnost:

Odlišujeme se vlastním certifikačním systémem CPC - dáváme klientům transparentní přehled o úrovni vzdělání kouče, který absolvoval vzdělání v koučinku v naší škole koučování.

Zkušenosti:

Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech. Coachingworld byl v České republice založen v roce 2006, jako jedna z prvních firem zabývajících se koučováním. Zakladatelka Coachingworldu Tereza Dewald, EPC, má mnohaletou praxi v top managementu a největší zkušenosti s praktickou implementací koučovacího stylu vedení lidí v ČR (více než  4000 hodin). Kurzy koučování obsahově nabízejí nejvyšší úroveň případových studii a praktických zkušeností.

Spolupráce:

Díky spolupráci s předními světovými špičkami v oblasti výzkumu a rozvoje lidského potenciálu  získáváme nejnovější poznatky z oboru jako první tím zajišťujeme našim klientům nejvyšší kvalitu sdíleného know-how.

Hledáme řešení:

Individuální koučování nijak neprodlužujeme, naši koučové pracují tak, aby klienti nacházeli svá řešení v co nejnižším počtu sezení.

Kvalita:

Stojíme za kvalitou výuky a sdíleného know-how. Průběh rozvoje našich klientů v kurzech je sledován na setkáních s mentory kurzů, kteří dávají klientům efektivní zpětnou vazbu.

Individuální přístup:

Jako jediní v České republice zajišťujeme našim klientům možnost individuální výuky a on line výuúky. Ke klientům také dojíždíme po celé ČR.

Metody výuky:

Naše výukové metody zajišťují absolventům našich kurzů díky dokonale propracované struktuře kurzu trvale udržitelé vědomosti, které si díky své jednoduché aplikovatelnosti v praxi oblíbí.

Další vzdělávání a rozvoj s Coachingworldem:

Naše práce po absolvování kurzu, firemního programu nebo individuálního koučování nekončí. Zajišťujeme další návazný rozvoj podle Vašich konkrétních požadavků.

Kontaktujte nás na emailu: info@coachingworld.cz