CPC certifikační systém

CPC  certifikační systém je systém, který zajišťuje klientům, koučům a tréninkovým školám ohodnocení, které jim pomáhá odlišit se od konkurence. Zadavatel nebo klient koučů tím získává přehled o tom, jakou má kouč kvalifikaci a profesní zkušenosti.

Certifikovaní absolventi neplatí žádné členské poplatky. Platby jsou realizovány pouze za přezkoušení a supervize v případě, že o to kouč požádá. Ve srovnáními s ostatními profesními sdruženími na Českém trhu je CPC certifikační systém zcela otevřený, flexibilní, přehledný a i při dodržování etických i právních norem daných zákony ČR dává jednotlivým koučům prostor k tvořivosti a inovaci.

CPC certifikační systém plně odpovádá současným potřebám koučů:
  • Transparentnost
  • Efektivita a dostupnost
  • Prostor pro inovace a tvořivost

 

Podmínky pro získání certifikace:

Pokud se rouhodnete pro náš CPC / CPCA, CPCM/certifikační systém do 3 let po absolvování kurzu a splníte všechny podmínky, neplatíte žadné další poplatky za zkoušku ani za certifikaci.

Certifikát CPC - Certified Professonal Coach

Absolvovat trénink výcvik koučování v CW a zakončit jej závěrečnou zkouškou skládající se z písemného testu a ústní praktické zkoušky.

Absolvent v mezidobí, mezi jednotlivými moduly získává praxi samostatně a mezi jednotlivými účastníky kurzu. Certifikát CPC získává po absolvování 5. modulu.
Poplatek je součástí ceny kurzu.

 

Certifikát CPCA - Certified Profesional Coach Advanced

Po absolvování CPC certifikace doloží uchazeč 500 hodin s min. 16 klienty (80% jsou placené hodiny) a složí praktickou zkoušku za účasti dvou hodnotitelů.
Poplatek za zkoušku je 7 500 Kč.

Certifikát CPCM- Certified Profesional Coach Master

Po absolvování CPC® certifikace doloží absolvent 2000 hodin s min. 30 různými klienty (80% jsou placené hodiny) a složí zkoušku za účasti dvou hodnotitelů.
Poplatek za zkoušku je 10 000 Kč.

 

Neoprávněné  užívání kteréhokoli z titulů  a certifikací může být postiženo podle OZ ČR.

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz