Jsme MEZINÁRODNÍ ŠKOLA KOUČOVÁNÍ a NLP a tvůrci vlastního certifikačního systému pro kurzy koučování CPC.      

Sdílené know-how získáváme přímo od jeho autorů a tvůrců. Průběžně se vzděláváme u největších světových špiček v oboru.

 Naše kurzy koučování jsou akreditovány MŠMT, vycházejí z Ericksonovského přístupu a NLP, který kombinují s klasickým WHITMOROVSKÝM stylem. 

 Máme největší zkušenosti s koučováním v České republice a se zaváděním koučovací kultury ve firemním prostředí.

 V kurzech koučování poskytujeme největší názornost výuky a praktických nácviků koučování – až 80 % celkové výuky.

 Za dobu působení na českém trhu jsme v kurzech koučování proškolili více než 5 000 spokojených klientů.

 Jako první jsme začali v ČR na trhu koučinku s online výukou koučování a máme dokonale propracovaný systém online vzdělávání budoucích koučů.

 Naše know-how průběžně inovujeme tak, aby neustále odpovídalo nejvyšším nárokům na vzdělávání v oblasti rozvoje lidského potenciálu.

Těšíme se na Vás!

Váš CW.

Interaktivní výuka

Kurzy celostního koučování jsou vedeny interaktivně formou s pestrostí sdílení praktických ukázek, prací ve skupinkách a na případových studiích.

Transparentnost

Odlišujeme se vlastním certifikačním systémem CPC (certiffied professional coach) - dáváme klientům transparentní přehled o úrovni vzdělání kouče, který absolvoval vzdělání v koučinku v naší škole koučování.

Spolupráce

Díky spolupráci s předními světovými špičkami v oblasti výzkumu a rozvoje lidského potenciálu získáváme nejnovější poznatky z oboru jako první tím zajišťujeme našim klientům nejvyšší kvalitu sdíleného know-how.

Zkušenosti

Coachingworld byl v České republice založen v roce 2004, jako jedna z prvních firem zabývajících se koučováním. Zakladatelka Coachingworldu Tereza Dočkalová,EPC, má mnohaletou praxi v top managementu a největší zkušenosti s praktickou implementací koučovacího stylu vedení lidí v ČR (více než 4000 hodin).

Kvalita a metody výuky

Stojíme za kvalitou sdíleného know-how v kurzech koučování i ostatních kurzech. Kromě teoretické části, je naše práce charakteristická 80% praktických nácviků.

Individuální přístup

V průběhu kurzů mají naši studenti možnost konzultovat jednotlivé sdílené metody s lektory a mentory kurzů.

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz