Family Coaching- vztahový koučink-akreditovaný kurz- pro studenty z jakékoli školy koučování.

Family coaching- vztahový koučink je dvoudenní rozvojový program určený pro další vzdělvání koučů, lektorů a terapeutů, kteří se zabývají se svými klienty tématy partnerských  vztahů. Ocení jej také jednotlivci a nebo páry, které chtějí prohloubit a upevnit stávající partnerské vztahy a také ti, kdo hledají partnery. Podmínkou pro účast v tomto programu je povědomí o koučování/ kurz, četba atd./.

Během dvou dnů se v rámci kurzu FAMILY COACHING  a koučování vztahů naučíte, jak koučinkem pomáhat Vašim klientům vytvářet a posilovat vytváření partnerských vztahů, podporovat pevné vazby mezi partnery a v rodině  a jak skrze koučinkový  styl můžete pomoci také sami sobě v jednotlivých situacích, která partnerství přináší. V rámci kurzu rozvinete dovednost používat koučink v oblasti intimních témat a práce se sexualitou. Jednotlivci si odnesou celou řadu typů pro rozvoj, budování a prohlubování stávajících a nových partnerských vztahů. Objevíte  vysoce kvalitní a efektivní sedmi úrovňový způsob kladení otázek, které musí znát každý kouč, který se zabývá ve své praxi partnerskými vztahy.

Objevíte způsob kladení otázek, které musí znát každý kouč párů.

Naučíte se, jak se vyvarovat nejčastějších chyb v koučování partnerských vztahů   a jednoduchá pravidla pro efektivnější pokládání každé z otázek.

Zvládnete  umění , jak se jemně zeptat na citlivé záležitosti a jak ovládat konverzaci i v těžkých situacích.

Proniknete do mistrovské hry kladení  otázek  podporujících  komunikaci, podporující  růst, identifikující potenciální skryté problémy a ty, které pomohou přinést do vztahu znovu radost, vášenˇa intenzivní prožitky na poli intimity a sexu.

Pochopíte jak je možné koučink a sebekoučování používat ve vlastních vztazích s partnery, rodiči, dětmi.

Naučíte se jednoduché koučinkové a sebe koučovací techniky k prohloubení intimity mezi partnery a zjistíte, jak je možné používat koučink při práci s tématy souvisejícími se sexualitou.

Získáte povědomí o možnostech partnerského rozvoje skrze somatický koučink, tantrické praktiky a techniky NLP.

Budete si umět poradit s koučinkem  spolu závislosti ve vztazích.

Stanete se vyhledávanými odborníky na koučink partnerských vztahů.

Stručně o průběhu kurzu:

• Délka kurzu: 2 dny
• Maximální počet účastníků 18.
• Lokalita:  Haštalská 17, Praha 1
• Lektoři kurzu: Tereza Dočkalová, EPC .

Výuka probíhá :

1. 17.-18.6.2021 od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30.

2.14.-15.10.2021

Kurzovné: 22 000,-

Rezervační záloha 30% 

Na Vaši rezervaci se vztahuje opce  po dobu 5 dnů, pokud po uplynutí této lhůty není uhrazena záloha na kurz, nebo celá částka, jsme oprávněni postoupit místo jinému zájemci.

Objednávkou prostřednictvím emailu bere klient na vědomí, že byl seznámen s Obchodními podmínkami zveřejněnými na internetových stránkách Coachingworld.cz v sekci obchodní podmínky a souhlasí s nimi.

Máte zájem o tento kurz, nebo se chcete na něco zeptat? Kontaktujte naši kancelář:

Email: info@coachingworld.cz

Mobil: 605 551 115

   

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz