Tento kurz je určen všem našim absolventům kurzu CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ, kteří hledají cestu dalšího rozvoje, podpory, inspirace a chtějí posouvat své podnikání k excelentním výsledkům.

Účastnící získají v průběhu prezenční formy studia, kombinované s on line konzultacemi, mentorinkem a supervizí možnost rozvinout a prohloubit základní kompetence kouče, definované v rámci prvního kurzu CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ.

Naučí se v bezpečném prostředí pracovat s „otvíráním tzv. hlubokých témat“ pod vedením zkušených mentorů, kteří vedou své vlastní koučovací praxe.

Zažijí BÁLINSKOU SKUPINU, kde budou moci  s ostatními sdílet svou kasuistiku a skrze supervize zlepšit svou práci. Podívat se na způsoby práce s „ problematickým“ klientem a nastavit další postupy, tak aby koučování bylo stále na vysoké profesionální úrovni.

Prohloubí sebevědomí kouče, a zvládnou nastavovaní a úpravy marketing, tak aby bylo podnikání smysluplné.

V rámci individuálního mentorinku- 6 sezení o délce 60 min- 30 min  vždy vyhodnocení nahrávky a 30 min zpětná vazba mentora, sdílení příp. koučování- vždy podle individuálních potřeb studenta.

Účastník tak bude připraven na certifikaci CERTIFIED PROFESSIONAL COACH ADVANCED.

Součást tohoto programu je zkouška na této úrovni.

Stručně o průběhu kurzu:

  • délka kurzu: 3 dny workshopy, skupinová práce, a skupinový mentorink, individuální mentorink ,  celkem 6 hod tedy 6x 1hod.
  • maximální počet účastníků: 8
  • lokalita: Praha 1, Na Příkopě 15
  • lektoři: Tereza Dočkalová, EPC a tým

Kurz probíhá ve všech  prezenčních dnech:

od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:30 hod

Termíny prezenční části kurzu:

25.11.2020

13.1.2021

17.2.2020

Individuální mentorink si sjednává účastník dle vlastních potřeb s mentorem, který v závěru setkání vypracuje hodnotící zprávu pro účel certifikace CPCA.Mentory je možné vybírat z naší databáze mentorů s certifikací CPCA.

Kurzovné: 38 400,-

Klient- uchazeč o místo v tomto programu bere na vědomí, že se seznámil s VŠEOBECNÝMI OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI a vyplněním objednávkového formuláře, nebo emailovou objednávkou potvrzuje svůj souhlas s nimi.

Registrace: 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 605 551 115

 

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz