cpclogo

Tento unikátní kurz je vytvořen pro všechny, kdo chtějí umět pojmenovat své omezující vzorce, které jim brání si kterýkoli ze sportů prostě užívat a přirozeně s lehkostí dosahovat např. konzistentního švihu v golfu, skvělého tenisového backhandu, naučit se v dospělém věku lyžovat, jezdit na snowboardu, nebo třeba hrát na klavír. Sportovní prostředí je zde jednou z variant a možností, kde se můžete doopravdy potkat s tím, co Vás v životě limituje. To mohou být zažité vzorce chování, limitující přesvědčení o sobě, negativní nebo destruktivní kritický vnitřní dialog apod.

Autorkou kurzu je Tereza Dočkalová, vlastník značky CW a autorka kurzů CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ. Tereza kromě bohatých zkušeností s postupy, metodymi i technikami čerpá z vlastní sebe zkušenosti. 

Co je „Inner Game“:

Je pojem, který v sobě spojuje vnitřní vědomí sebe sama. Poznání své vlastní hodnoty, silných i rozvojových stránek. Inner Game, koučink a NLP jsou skvělými nástroji pro osobní rozvoj ve kterékoli z oblastí lidského života- sport, vztahy, manažerská témata, zvládání stressu… Tyto metody kvalitně podporují budování sebeuvědomění, efektivní komunikaci a zdravé mezilidské vztahy. Zahrnují obrovské množství technik, postupů a metod, které můžete aplikovat na sebe, stejně jako v kontaktu s jinými lidmi. NLP psychologie znamená neomezený lidský potenciál.

Víte, že průměrný člověk využívá 4-10% své kapacity? Představte si činnost, ve které chcete vyniknout / svádění žen, nebo mužů, sportovní výkon, pracovní projekt, hra např. na klavír/ a zamyslete se nad tím, jak by činnost vypadala, kdyby jste svou kapacitu dokázali znásobit? Jaký by to mělo vliv na Váš osobní život mezilidské vztahy, partnerské vztahy karieru?

Program kurzu:

  • Co je Inner Game a základní principy, jak finguje naše mysl, teoretické základy nutné pro její pochopení.
  • Navyšování osobní kapacity pro sportovní, manažerský, umělecký výkon skrze IG a NLP
  • Organická hypnóza a navozování tranzových stavů zvláště při maximalizaci osobního potenciálu/ práce s trémou před sportovním výkonem, vystoupením, prezentací.
  • Techniky NLP na uvolnění stressu
  • Praktické ukázky a cvičení v reálných situacích na sportovišti

Stručně o průběhu kurzu:

  • délka kurzu: 1 den od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou od 13:00 do 14:00
  • maximální počet účastníků: 8
  • lokalita: Praha, sportoviště na kterém se bude kurz konat vč. Učebny bude účastníků oznámeno cca týden před začátkem kurzu emailem.
  • lektoři : Tereza Dočkalová, EPC

Kurzovné: 9 800,- za celý den

Máte zájem o tento kurz? Kontaktujte nás:

Email: infoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 737 453 707

       

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz