Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v českém i anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpětných vazeb od účastníku, a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza  Dočkalová, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů Celostní koučování  a Profesionální kouč.

 

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátním i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vede přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice vede kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získal kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza  se ráda věnuje svému synovi se kterým tráví velkou část svého volného času,má ráda výtvarné umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku,cestuje, lyžuje a cvičí jógu,  Tereza miluje přírodu a spojení s ní.Průběžně se vzdělává v oboru u světových špiček v rozvoji lidského potenciálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie 
 • Grafologie – Česká grafologická komora

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. Šárčiny zkušenosti s koučováním jsou více než 2 tis. hod. s klient

Mgr.Lucie Martáková

Lucie je velmi tvořivá a empatická koučka s bohatými zkušenostmi na poli mezinárodních vztahů. Kromě koučování a realizace kurzů koučování. se věnuje Lucie podnikání a buduje si svou značku na  globální úrovni v oboru  wellness, výživa a zdravý životní styl. Lucie Ráda cestuje a neustále se vzdělává v oboru.

PhDr. Marcela Spáčilová, MBA

Marcela je v koučování velmi oblíbená pro svůj obrovský smysl pro efektivitu, věnuje se převážně manažerskému koučinku.Marcela má bohatou praxi ve vzdělávání dospělých a osobním rozvoji. Má ráda zvířata, četbu a cestování.

Další koučové s CPCA certifikací:  

Mgr. Anna Guľašová           Ivan Novotný                 Alice Němečková    Martin Němec

Radka Nováková                Eduard Borufka            Lukáš Dvořáček       Daniel Prokůpek

Jakub Jelínek                     Adéla Kroupová            Radovan Kilián         Markéta Součková

 

  

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz