Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v českém i anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpětných vazeb od účastníku, a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza  Dočkalová, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ.

 

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vede přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice vede kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získal kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza se věnuje výtvarnému umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku. Tereza ráda hraje golf, cestuje, lyžuje a cvičí jógu, průběžně se vzdělává v oboru u světových špiček v rozvoji lidského potenciálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie 
 • Grafologie – Česká grafologická komora

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. 

PhDr. Zdeňka Kárná CPCA- lektorka, koučka, manažerka

Zdeňka vystudovala Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Z oboru vzdělávání dospělých jsem obhájila rigorózní zkoušku – titul PhDr. Učila  na střední škole a poznala prostředí školství.

 Pracovala  jako redaktorka a moderátorka v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.

Natáčela  reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala jsem jako poradce pro public relations ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok  žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia. Tato stáž jí dala možnost nahlédnout na sebe a okolí z jiné perspektivy, a naučit se ocenit jedinečnost každého z nás.

Deset let realizuje mediální tréninky a školení pro manažery i komunální politiky. Pracuji s charismatem, osobností člověka, pomáhám překonat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.

Koučování je pro Zdeňku radostí a neustále se vzdělává v oboru.

Mgr. Dagmar Mazalová, CPCA

Dáša je  certifikovaná profesionální koučka, lektorka a arteterapeutka. Již 10 let se intenzivně věnue rozvoji lidského potenciálu svých klientů v obchodní, firemní, sociální i osobní sféře a také svému vlastnímu rozvoji.Dáša je  energická a kreativní bytost - která má ráda progres a úspěch - všechna vyřčená slova směřuji k akci. K tomu také vede své klienty - ke změně, k uskutečnění, posunu, aby slova nezůstala „jen“ slova.

Další koučové s CPCA certifikací: 

Mgr. Anna Guľašová           Ivan Novotný                 Alice Němečková    Martin Němec

Radka Nováková                Eduard Borufka            Lukáš Dvořáček       Daniel Prokůpek

Jakub Jelínek                     Adéla Kroupová            Radovan Kilián         Markéta Součková

 

  39945326 2605589256134840 7450484222252285952 n  59764705 3177196062307487 4754843669314404352 o 65706546 3287254051301687 6786515963719188480 o 75573795 3628837940476628 1481977855599443968 o   

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz