Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.Naše know how je celosvětově uplatnitelné a uznávané. Používá jej více než 400 000 manažerů, koučů a lídrů na celém světě.Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, realizujeme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následne učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza /Aisha/ Dewalt, dříve Dočkalová, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ.

Působí jako mezinárodně uznávaná specialistka v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než  5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních Českých univerzitách, kde vede přednášky o koučování.  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen. Terezu nejvíce v koučování ovlivnil Ericksonovský styl.Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování ,a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získl kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci Její práce vychází s mnoha zkušeností, které získala působením v obchodních a manažerských pozicích. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich autentické lídry, kteří dokáží uspět v čemkoli pro co se rozhodnou. Její celostní přístup k výuce i individuálnímu koučování přispívá k novému uvědomění lídrů skrze autenticitu, vzájemnost a spojování.

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.

Tereza ve volném čase  tvoří, věnuje se  výtvarnému umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku, a je tvúrkyní vlastní m'dní zančky.Tereza ráda hraje golf, cestuje, lyžuje, studuje Kabalu a Ajurvédu a věnuje se tantře, průběžně se vzdělává v oboru a rozvíjí vlastní kosmetickou značku a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 po té již neobnovena
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora
 
Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomomovaným psychologem a  má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikajicí koučka. Šárka má ráda sport, cestování, četbu a dobrou kuchyni.

Mgr. Dagmar Mazalová, CPCA- lektorka, koučka a  mentorka. 

Dáša je certifikovaná profesionální koučka, lektorka a arteterapeutka. Již 10 let se intenzivně věnuje rozvoji lidského potenciálu svých klientů v obchodní, firemní, sociální i osobní sféře a také svému vlastnímu rozvoji.

Jako energická a kreativní bytost - která má ráda progres a úspěch - všechna vyřčená slova směřuje Dáša  k akci. K tomu také vede své klienty - ke změně, k uskutečnění, posunu, aby slova nezůstala „jen“ slova.

Dášino koučování je výsledkově orientované a vede tedy k dosažení výsledků, můžeme též napsat k dosažení cílů, které si klient definoval, nalezl, objevil v rámci koučování. Výsledkem je vyšší sebevědomí, spokojenost, zisk, záchr, úspěšně dokončený projekt, ale i postavený dům či bravurní hra na klavír, vše je pouze na Vás.

PhDr.Zdeňka Kárná, CPCA- lektorka, koučka

Zdeňka již pět let provází muže, ženy, zaměstnance, podnikatele i majitele firem jejich životem. Vystudovala Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých.

Tam  získala vzdělanostní background v oblasti psychologie, seberozvoje a celoživotní práce na sobě i schopnosti ovlivňovat s úspěchem životy dospělých lidí, kteří vědí, co chtějí a nebo vědí, co nechtějí.

Bc. Adéla Kroupová, CPC-asistentka vedení společnosti

Další členové týmu a dodavatelé:

Martin Kotouč- IT

Dagmar Heřmanská- hlavní účetní

 

Seznam koučů s CPCA certifikací:

Mgr. Šárka Kuthanová, CPCA 

Mgr. Anna Guľášová. CPCA od roku 2016

Jakub Jelínek, CPCA od roku 2017

Vít Mrňák, CPCA od r. 2018

Mgr. Dagmar Mazalová, CPCA od roku 2018

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz