Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza  Dewalt, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ.

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než  5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních Českých univerzitách, kde vede přednášky  a workshopy o koučování.  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování ,a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získal kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci Její práce vychází s mnoha zkušeností, které získala působením v obchodních a manažerských pozicích. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástorjů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.


Tereza  se ve volném čase  ráda věnuje rodině.  Tereza se věnuje se  výtvarnému umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku. Tereza ráda hraje golf, cestuje, lyžuje a cvičí jógu. Tereza se  průběžně se vzdělává v oboru  u světových špiček v rozvoji lidského potencíálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 po té již neobnovena
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora
 
Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomomovaným psychologem a  má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. Šárka má ráda sport, cestování, četbu a dobrou kuchyni.

Mgr. Dagmar Mazalová, CPCA

Dša se věnuje koučování a osobnímu rozvoji přibližně 15 let, její silnou stránkou je práce s jednotlivci i týmy zaměřenými na výsledek.  Dáša miluje koučování týmů a teambuildingyVede kurzy koučování a komunikace a podílí se na realizace projektů, které spojuji rozvoj jednotlivců i týmů ve firemním prostředí.  Dáša ráda zpívá a věnuje se výtvarnému umění.

PhDr. Zdeňka Kárná, CPCA

Zdeňka má mnohaleté zkušenosti ze školství  jako středoškolský pedagog, pracovala dlouhou dobu v médiích a jako reportérka a moderátorka.

Své zkušenosti   později využila  Zdenka v soukromém sektoru jako poradce pro public relations ve finanční společnosti Home Credit i ve státním sektoru jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok  žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia. Tato stáž dala  Zdence možnost nahlédnout na sebe a okolí z jiné perspektivy, a naučit se ocenit jedinečnost každého z nás.

Zdenka pracuje  s charismatem, osobností člověka, jeho silnými stránkami i částečně s jeho minulostí. Pomáhá překonat trému a získat sebedůvěru při poradě, meetingu, zkoušce či veřejném vystoupení.

Koučování je pro Zdenku radostí "hlavně když vidím, jak sám klient přichází na věci, o kterých vůbec netušil. Stále je pro mě fascinující, jak je koučink účinný nástroj změny, a jak jsou jeho dopady trvalé."

Sezení se Zdenkou jsou radostná a inspirativní, ve většině případů garantují reálné výsledky při osobní proměně. 

Zdenka ráda lyžuje, cestuje, má ráda cyklistiku a dobré jídlo.

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz