Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza  Dewalt, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ.

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než  5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních Českých univerzitách, kde vede přednášky  a workshopy o koučování.  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získal kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástorjů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.

Tereza se věnuje se  výtvarnému umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku. Tereza ráda hraje golf, cestuje, lyžuje a cvičí jógu, průběžně se vzdělává v oboru  u světových špiček v rozvoji lidského potencíálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora
 
Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. 

Vít Mrňák, CPCA

Vít je vysoce kvalitní a charizmatický kouč a lektor  s bohatou praxí v osobním rozvoji. Jeho práce s lidmi vychází ze znalostí načerpaných v průběhu svého osobního rozvoje, které propojuje s manažerskými zkušenostmi. Protože se  Vít v minulosti pohyboval na vedoucích pozicích zejména v oblasti obchodu, věnuje se v koučování převážně manažerským a obchodnickým tématům. 

Mgr. et Mgr. Šárka Faltová, CPC

Šárka je vystudovaná psycholožka a právnička. Podílí se hned na několika projektech jednak v neziskovém sektoru, kde uplatňuje svou psychologickou profesi, a jednak v energetice, kde se pohybuje jako právník a kouč. Šárka ráda koučuje jak jednotlivce, tak skupiny a týmy. Specializuje se na krizový koučink - práci s těmi, kteří musí podávat výkon i pod tlakem a za mimořádných většinou nepříjemných okolností.

 Eduard Borůfka, CPCA

Eda je lektorem a koučem s bohatým arzenálem zkušenosti v korporátním a sportovním prostředí. Kromě lektorské činnosti, a koučování se Eda věnuje výuce lyžování, tenisu a snowboardingu, kde prakticky využívá koučink a NLP. V koučování jejeho silnou stránkou práce s jednotlivyci i týmy zaměřená na optimalizaci výkonu.

Dagmar Mazalová, CPCA

Dáša se věnuje koučování a osobnímu rozvoji 15 let, její silnou stránkou je práce s jednotlivci i týmy zaměřenými na výsledek.  Dáša miluje koučování týmů a teambuildingy.Vede kurzy koučování a komunikace a podílí se na realizace projektů, které spojuji rozvoj jednotlivců i týmů ve firemním prostředí.  

PhDr. Marcela Spáčilová, MBA

Marcela se věnuje lektorské činnosti od roku 2005. Její silnou stránkou je vzdělávání jedotlivců v komerčním i nekomerčním sektoru zejména v oboru zvyšování finanční gramotnosti. V koučování je její doménou práce s mladými lidmi a ráda se podílí na rozvoji talentů a zvyšování motivace. 

Další koučové s CPCA certifikací: 

Mgr. Anna Guľašová           Ivan Novotný                 Alice Němečková    Martin Němec

Radka Nováková                Eduard Borufka            Lukáš Dvořáček       Danile Prokůpek

Jakub Jelínek                     Adéla Kroupová            Radovan Kilián         Markéta Součková

 

  39945326 2605589256134840 7450484222252285952 n  59764705 3177196062307487 4754843669314404352 o 65706546 3287254051301687 6786515963719188480 o 75573795 3628837940476628 1481977855599443968 o   

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz