Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem. U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v českém i anglickém jazyce.  Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, vytváříme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následně učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpětných vazeb od účastníku, a následně se dále vzdělávají v oboru. 

 Tereza  Dočkalová, EPC - hlaní trenérka, autorka a supervizorka kurzů CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ.

 

Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Kromě vlastní bohaté koučovací praxe a školy koučování působí Tereza na několika předních českých univerzitách, kde vede přednášky a workshopy o koučování. Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepak Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen.

Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování a NLP v České republice vede kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. V roce 2018 získal kurz CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ již svou pátou akreditaci. 

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, postupů, nástrojů a technik, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem výjimečnosti a probouzet v nich jejich potenciál. 

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule anglicky, německy, francouzsky a rusky.

Tereza se věnuje výtvarnému umění, rozvíjí vlastní kosmetickou značku. Tereza ráda hraje golf, cestuje, lyžuje a cvičí jógu, průběžně se vzdělává v oboru u světových špiček v rozvoji lidského potenciálu a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching – Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace – úspěšně složená zkouška na této úrovní – platnost certifikace do r. 2013 
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers – Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence – Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking – Erickson College Kanada
 • Advanced of the Spirit – Erickson College Kanada
 • Strategy of Genius – Robert Dilts
 • Soul of Leadership – Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací – Jan Bílý
 • One Brain – Kineziologie 
 • Grafologie – Česká grafologická komora

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- lektorka, koučka, mentorka, tlumočnice a překladatelka.

Šárka je diplomovaným psychologem, má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje výuce německého jazyka a tlumočnictví. V německém jazyce je také Šárka vynikající koučka. 

PhDr. Marcela Spáčilová, MBA

Marcela je jako koučka oblíbená zejména pro svou empatii a respekt. Na realizaci kurzů koučování se podílí již druhý rok. Kromě koučování má Marcela bohaté zkušenosti se školením měkkých dovedností a finanční gramotnosti pro několik předních Českých bank. mezi její záliby patří četba, výcvik záchranářskýcjh psů a cestování.

Eduard Borufka-CPCA- lektor, kouč, spotrovní trenér lyžování a snowboardingu.

Eda je velmi empatický a charizmatický kouč, který se věnuje rozvoji manažerů v korporátním sektoru. Kromě koučování je lektorem měkkých dovedností. Koučoací styl využívá rovněž při výuce lyžování a snowboardingu,kde se věnuje dospělým i dětem. Jeho styl vnáší do práce lehkost, radost humor, nadšení i motivaci.

Mgr. Lucie Martáková- CPCA

Lucie je koučkou a lektirkou, která má mnohaleté zkušenosti ve sféře diplomacie a mezinárodních vztahů. Její koučovací styl obnáší kromě vysoké profesionální úrovně také velkou dávku empatie, lidskosti a zaměření na vytváření podporujícího  prostředí pro rozvoj klientů.  Kromě koučování a lektorské činnosti, kde se Lucie podílí na realizaci kurzů koučování, se věnuje Lucie welnessa zdravému životnímu stylu. Lucie má ráda sport a cestování.

Další koučové s CPCA certifikací:  

Mgr. Anna Guľašová           Ivan Novotný                 Alice Němečková    Martin Němec

Radka Nováková                Eduard Borufka            Lukáš Dvořáček       Daniel Prokůpek

Jakub Jelínek                     Adéla Kroupová            Radovan Kilián         Markéta Součková

 

  

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz