Lektorský týmcpclogo

Jsme mezinárodní škola CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ s Ericksonovským přístupem U nás získáte vysoce kvalitní vzdělání v koučinku i NLP s akreditací MŠMT v Českém i Anglickém jazyce.Naše know how je celosvětově uplatnitelné a uznávané. Používá jej více než 400 000 manažerů, koučů a lídrů na celém světě.Kromě kurzů koučování, NLP akademie, individuálního i týmového koučinku, realizujeme celou řadu rozvojových programů na míru pro firmy.

Trenéři COACHINGWORLDU procházejí velmi náročným intenzivním ročním tréninkem, který je vždy speciálně zaměřen na kurz, který budou následne učit.

Tento proces zajištuje vysokou kvalitu vědomostních i dovednostních parametrů mezinárodní školy koučování COACHINGWORLD.

Trenéři jsou průběžně kontrolování pomocí video nahrávek a zpetných vazeb od účastníku a následně se dále vzdělávají v oboru. 

Jsme zakladatelé vlastního certifikačního systému CPC.

 Tereza /Aisha/ Dočkalová, EPC Managing Director, autirka a supervizorka kurzů CELSOTNÍ KOUČOVÁNÍ.

Působí jako mezinárodně uznávaná specialistka v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátech i soukromém sektoru (více než 4 000 hod).  Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování/ Marilyn Atkinson, John Whitmore, Richard Bandler, Robert Dilts, Deepach Chopra, Anthony Robbins a řady dalších významných jmen. Terezu nejvíce v koučování ovlivnil Ericksonovský styl.Jako mezinárodně certifikovaná trenérka trenérů koučování ,a NLP v České republice vede  kurzy koučování, akreditované MŠMT, kterých je autorkou. Její práce vychází s mnoha zkušeností, které získala působením v obchodních a manažerských pozicích.

V kurzech koučování spojuje rozmanitost svého vzdělávání u různých světových špiček v koučování a NLP v jeden konzistentní, jedinečný a neopakovatelný celek vědomostí, které umožňují absolventům umět se podívat na své klienty jako na osobnost s potenciálem vyjímečnosti a probouzet v nich autentické lídry, kteří dokáží uspět v čemkoli pro co se rozhodnou. Její celostní přístup k výuce i individuálnímu koučování přispívá k novému uvědomění lídrů skrze autenticitu, vzájemnost a spojování.

Tereza průběžně rozvíjí nové specializace v koučování. Kromě Českého jazyka, ve kterém je vedena výuka kurzů, hovoří Tereza plynule Anglicky, Německy, Francouzsky, Rusky.

Tereza má ráda výtvarné umění, ráda hraje golf, cestuje, lyžuje, studuje Kabalu a Ajurvédu a věnuje se tantře, průběžně se vzdělává v oboru a rozvíjí vlastní kosmetickou značku a věnuje se překladatelské, redaktorské a spisovatelské činnosti.

Vzdělání v koučinku:

 • The Art and Science of Coaching- Erickson College s certifikací ACTP
 • PCC certifikace- úspěšně složená zkouška na této úrovní- platnost certifikace do r. 2013 po té již neobnovena
 • NLP practitioner, master, trenér
 • Trai Trainers- Erickson College Kanada
 • 9 discipline of Emotional Inteligence- Erickson College Kanada
 • Four kvadrant Thinking- Erickson College Kanada
 • Adevanced of the Spirit- Erickson College Kanada
 • Strategi of Genius- Robert Dilts
 • Soul of Leadership Deepak Chopra
 • Základní výcvik rodinných konstelací- Jan Bílý
 • One Brain- Kineziologie
 • Grafologie- Česká grafologická komora

Nezávislí členové týmu CW: 

Mgr. Šárka Kuthanová CPCA- koučování ve firemním prostředí a státní správě.

Šárka je diplomomovaným psychologem a  má bohaté zkušenosti s koučováním ve státním sektoru a v univerzitním prostředí. Kromě koučinku a lektorské činnosti se věnuje vyuce Německého jazyka a tlumočnictví. V Německém jazyce je také Šárka vynikajicí koučka. Šárka má ráda sport, cestování, četbu a dobrou kuchyni.

 

  

PhDr.Zdeňka Kárná, CPCA

Už pět let provází muže, ženy, zaměstnance, podnikatele i majitele firem jejich životem. Vystudovala  Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých.

Tam  získala vědomostní  background v oblasti psychologie, sebe rozvoje a celoživotní práce na sobě i schopnosti ovlivňovat s úspěchem životy dospělých lidí, kteří vědí, co chtějí a nebo vědí, co nechtějí.

Zdeńka  učila  také na střední škole, poznala specifické prostředí školství.Poznala práci v  emotivním prostředí médií jak veřejnoprávních, tak soukromých na pozicích moderátorky i reportérky.

Tyto zkušenostipozději využila v soukromém sektoru jako poradce pro public relations ve finanční společnosti Home Credit i ve státním sektoru jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok  žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia. Tato stáž Zdeňce dala možnost nahlédnout na sebe a okolí z jiné perspektivy, a naučit se ocenit jedinečnost každého z nás.

Zdeňka pracuje s charismatem, osobností člověka, jeho silnými stránkami i částečně .Pomáhá překonat trému a získat sebedůvěru při poradě, meetingu, zkoušce či veřejném vystoupení a podílí se na realizaci kurzů  koučování.

Seznam koučů s CPCA certifikací:

Mgr. Šárka Kuthanová, CPCA od roku 2016

PhDr.Zdeňka Kárná, CPCA od roku 2016

Mgr. Anna Guľášová. CPCA od roku 2016

Jakub Jelínek, CPCA od roku 2017

Mgr. Dagmar Mazalová, CPCA od roku 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz