Reference účasníků kurzů:

Chtěl  bychpoděkovat za skvělý kurz koučinku a to jak on-line tak prezenční family koučink, který jsem měl možnost navštívit.

Nyní, jako vždy po sezení s Terez se cítím zase happy, vyrovnaný a zcela klidný a to je na tom to nejúžasnější.

I kdybych se do budoucna do koučování nepustil formou podnikání, tak to za to stálo i jen pro můj osobní rozvoj.

Bc. Robert Vodička, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

 

 

Než jsem se přihlásil do kurzu PROFESIONÁLNÍ KOUČ, prošel jsem si několik škol koučování. Až v COACHINGWORLDu jsem narazil na to pravé. Před nástupem do kurzu jsem se setkal s hlavní trenérkou Terezou. Tereza na mne působila velmi příjemně, žensky, kompetentně a už při  úvodním rozhovoru s ní mi bylo jasné, že se bavím s člověkem, který velmi dobře ví, co dělá. První dojem nezklamal a v každé lekci jsem měl dojem, že veškeré know how, které získávám a můžu si i prakticky zažít, svou kvalitou graduje výš a výš. Velice oceňuji možnost konzultovat v průběhu kurzu přímo s trenery a profesionální přístup k nám studentům- zpětnou vazbu. Fajn bylo také výukové prostředí. Ke každému modulu jsme kromě manuálů dostali také fotodokumentaci z flipů a několik audionahrávek. Další přidanou hodnotou byla velikost naší skupiny, bylo nás 8, takže jsme měli prostor pro příjené diskuze. Celý kurz provázela velice přátelská atmosféra, která vládla ve skupině. Lektorky působily přátelsky, uvolněně a velmi profesionálně. Koučování používám nejem jako manažer, ale také v komunikaci s dětmi, v rodině .... 

Děkuji za skvělou příležitost naučit se koučovat právě v COACHINGWORLDu.

Mgr.René Rozehnal, MBA

 

Kurz celostního koučování pro mě byl velkým přínosem. Lidé v kurzu se sešli skvělí, naučili jsme se pracovat s mnoha vysoce účinnými technikami, vedení kurzu bylo na profesionální úrovni. Osobně se těším na NLP akademii, která vše posune na vyšší úroveň. To, co jsem se naučila, uplatňuji v každodenním životě s rodinou i v týmu.

Mgr. Lucie Martáková. manažerka

Kurz celostní koučování velmi doporučuji. Hlavní trenérka Tereza byla skvělým průvodcem. Tento kurz je hodně zaměřený na praktická cvičení ve skupinách nebo ve dvojicích, což nejlépe rozvine Vaše povědomí, o čem koučování vlastně je. Ihned dostáváte zpětnou vazbu a do příští lekce víte, na co se máte zaměřit a s čím pracovat. S tímto kurzem rostete jak v osobní, tak i v profesní rovině. Absolvovala jsem i kurz Family Coaching a ten byl velmi emotivní a silný. Uvažuji dál o NLP akademii. Opravdu za mě skvělé! Mimo toto všechno jsem poznala i velmi zajímavé a inspirující lidi.

Mgr.Tereza Hesová, majitelka welness centra

Jsem účastnicí celostního koučování. Jsem nadšená, úžasná možnost sebe rozvoje a sebezkušenosti. Nadchla mě profesionalita hlavní trenérky Terez. Dostala jsem srozumitelným, profesionálním způsobem podané techniky a teoretické znalosti pro to, stát se dobrým koučem. Ve výcviku je velký prostor pro to zkusit si jednotlivé techniky sami a případné dotazy hned konzultovat s trenérkou a dostat zpětnou vazbu. Velká škola sebezkušenosti, kde člověk nabude sebevědomí, nejen pro svou budoucí kariéru kouče, ale také pro sebe a pro to stát se skutečně tím, co jsme a ne tím, co od nás okolí očekává. Což je pro mě neocenitelná přidaná hodnota.

Hana Karafiátová

Kurz Celostní koučování předčil má očekávání. Je velmi efektivní,důkladný a plný praktických cvičení. Profesionalita, otevřenost a humor hlavní koučky Terezy Dočkalové dokáže zcela nadchnout a motivovat. Tento půlroční intenzivní kurz mne naučil neradit, ale naslouchat a správně se ptát. Koučink je vynikajícím nástrojem a tento kurz je skvělým startem pro každého budoucího kouče.

Klára Alba Bartlová- majitelka a zakladatelka společnosti Leopardessa

"Díky výcviku koučování s Terezou  jsem se posunula jak osobnostně, tak i profesně. Unikátní a jedinečná je kromě know how bohatého na praktické nácviky a ukázky různých koučovacích směrů osobnost Terezy, která disponuje nejen obrovským penzem znalostí, ale take velmi lidskými vlastnostmí . Před absolvováním tohoto programu jsem absolvovala několik specifických výcviků, dokonce  i program akreditovaný ICF a až díky týmu  CW jsem konečně dokázala najít v koučování svůj styl a začala koučovat na mnhem vyšší úrovni s daleko větší lehkostí a radostí. Pokud právě čtete tuto mou referenci, a uvažujete o výcviku v Coachingworldu, neváhejte ani minutu, protože CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ je doslova průlom."

Marie Pechová

"Vzdělávání v mezinárodní škole koučů CoachingWorld bylo mým nejlepším rozhodnutím. Než jsem se pro svůj rozvoj v CW s přítelem rozhodla, obrazili jsme snad všechny školy koučování v České republice. Na práci týmu školitelů CW se mi kromě velmi vysoké úrovně sdílených vědomostí a trenérů velice líbil autentický, přátelský a  velmi profesionální přístup hlavní trenérky Terezy, která nás po celou dobu s velkou dávkou trpělivosti doporovázela. společně se svými kolegy. Ukázala nám, že osobní rozvoj a vzdělávání v koučinku  má svá pravidla, ale kromě toho může být velmi kretivní a zábavný. Tereza si na nic nehraje a to, že umí koučovat a ještě to s lehkostí učit své kolegy a nás studenty byla pro nás obrovsky silná zkušenost oproti ostatním školám, kde to působí dost  jako ve škole. Kromě času který jsme v CW společně s mým mužem strávili jsme navázali celou řadu nových přátelství, která přetrvávají i po skončení kurzu. Koučování samotné nám velmi pomohlo nejen profesně, ale take při řešení našich partnerských témat”.

MUDr. Jana Kovaříková- dětská lékařka

"S Coachingworldem v Mcelech jsem se naučila nejen koučovat, ale také relaxovat. Oceňuji vysokou úroveň celého programu a  jeho propojení s relaxaci v tak úžasném prostředí. Přístup celého týmu mne  doslova nadchnul. Na kurzu  DÁMSKÉ COACHING UNIVERZITY samotném oceňuji jednoduchost, praktické nácviky, individuální přístup, vstřícnost a profesionalitu trenérů a lektorů. Velmi užitečné jsou také Vaše prezentace po jednotlivých dnech. Terezo, příští rok do toho jdu s Vámi znovu a už teď se Těším!"

Mgr. Magdalena Kollárová

"Vzdělávání v mezinárodní škole koučů CoachingWorld můžu vřele doporučit.

Prošla jsem výcvikem profesionálních koučů a zúčastním se rozhodně i dalšího vzdělávání.

Jednotlivé lekce (moduly) jsou doslova nabité informacemi, především pak technikami a hlavně praxí - lektorka nám ihned každou techniku předvede a hned si ji několikrát vyzkoušíme pod její supervizí a tím ukotvíme. Jelikož mám za sebou velké množství nejrůznějšího vzdělávání, mohu posoudit vysokou kvalitu kurzů.

K lektorce můžu říct mnoho pochvalných slov, ač nesdílíme všechny své hodnoty, má můj plný respekt. Je zaměřená na úspěch a to je také vypovídající - zajistí, aby kurz dal všem to, co přesně potřebují, aby je co nejvíce posunul a obohatil, ať už profesně či osobně.

Neskrývám veřejně své nadšení a těším se na další vzdělávání u nich."

Mgr. Dagmar Mazalová

"Dlouho jsem váhala a nakonec vyhrála odvaha zapsat se a absolvovat výcvik CELOSTNÍ KOUČOVÁNÍ  a NLP a vyplatilo se. Jsem klidnější, umím koučovat a podařilo se mi opustit práci, která už mně moc nenaplňovala." Jana T.

"Díky svému rozhodnutí absolvovat výcvik koučů s Terezou a Šárkou jsem se posunul úplně ve všech oblastech svého života. Umím si lépe uspořádat a zorganizovat práci svého týmu, mám pocit, že jsou všichni více motivovaní. Díky tomu mám více času na rodinu a koníčky. Prostě celkově jsem víc vpohodě." Bořivoj J.

"Děkuji za náhodu, která mne přivedla do CW, perfektní výcvik s partou správných lidí!" Vladimír D.

"Napsat děkuji a říct, že mi výcvik totálně změnil život, mi přijde jako suché konstatování faktu, za kterým se schovává takový vír emocí a nepopsatelných pocitů, že bych to asi musela spíš zazpívat nebo namalovat. Jít k Tereze  na koučovací výcvik byla jedna z nejlepších věcí, které jsem kdy udělala." Jana B.

 

Milá Terezo,

ráda bych Vám projevila své poděkování za inspiraci pro můj osobní i profesní růst. V posledním roce jsem s Vámi absolvovala několik programů z Vaší bohaté nabídky Coachingworld zaměřené na profesionální koučování a zároveň na rozvoj osobnosti. Každý z nich mi přinesl zcela nový pohled na sebe i na svět. 

Uvědomila jsem si, že každý z nás má možnost na určité okolnosti vůbec nereagovat, na některé zase naopak  reagovat citlivě s ohledem na situaci, a pak existuje ještě třetí možnost.

Tou třetí možností je vzít svůj život do svých rukou a proaktivně si začít modelovat novou budoucnost. Budoucnost, ve které si člověk může sám vytvářet nové příležitosti a objevovat v sobě schopnosti a odvahu pro zvládnutí nové výzvy.

A právě tuto budoucnost jsem si díky Vaší profesionální podpoře nastartovala a každým svým novým krokem se snažím o její naplnění. 

Ještě jednou děkuji, že jste mi byla průvodcem na této cestě osobní transformace a přeji Vám, ať jste šťastná a spokojená ve Vašem osobním i profesním životě.

A poslední věta na závěr:  Je velmi pozitivní vědět, že nemusíme do konce života být tím, kým jsme si zvykli být.

Mějte se krásně!

S úctou Anna - Vaše absolventka programů Coachingworld

a živoucí důkaz toho, že vše, v co sama věříte a učíte, v našem životě skutečně funguje. Jen je třeba pootevřít dveře změně!!!

=

 

"Absolvovala jsem s paní Dočkalovou kurz celostního koučování. Výuka během kurzu byla velmi dobře uspořádaná. Část teoretická se střídala s ukázkami daných metod lektorkou a následným procvičováním s kolegy. Byli jsme zde jak v roli kouče tak klientů, takže kurz byl i sebezkušenostní. Andrea"

Andrea

"S paní Dočkalovou jsem absolvoval akreditovaný kurz celostního koučování a jsem již přihlášen na kurz NLP v příštím roce. Rád bych všechny varoval - tento typ rozvoje je návykový :) Učíte se vlastními zkušenostmi, které získáváte v průběhu celého kurzu, ve velmi příjemném prostředí a jste obklopeni velice zajímavými lidmi. Věřím, že si z kurzu odnese každý to, co zrovna potřebuje!"

Mirek Jílek

„Na to, co máš dělat, se ptej své odvahy, nikoli svého strachu“.

Někdy nosíme v hlavě nápady, které nám přijdou tak nereálné, že si ani neodvažujeme pomyslet, že by se staly skutečností. Byla jsem na tom dlouhá léta stejně. Že by skromnost? Ostych? Strach? Možná všechno dohromady. 

Díky výcviku koučinku u Coachingworld pod vedením Terezy Dočkalové jsem sama na sobě zjistila, že je zábavné věnovat pozornost možnostem, jak své sny a nápady zrealizovat. Jak jim dát konkrétní podobu. Jak je proměnit ve skutečnost.

Kniha Hlavu vzhůru, rodiče! je pro mne malým zázrakem, že to jde. Na začátku byla písmenka, témata mých přednášek, a v hlavě desítky příběhů klientů. Postupně se vše podařilo utřídit a za několik týdnů byla na světě moje kniha s vytouženými ilustracemi renomované karikaturistky.

Už vím, že je možné se probudit a otevřít cestu svým snům.

Terezo, patříte k těm, kterým chci vyjádřit své DÍKY.

Milena Mikulková

 

Milá Tereza a Honzo,

v rámci spätnej väzby k on-line kurzu, ktorý som absolvoval u Vás chcem s odstupom času vyzdvihnúť Vašu odbornosť a konštruktívny prístup. Vyhovoval mi systém praktických ukážok, no najmä vlastných nácvikov. Toto hodenie do vody ma posunulo omnoho rýchlejšie k nastaveným métam ako som predpokladal. Prajem Vám veľa spokojných klientov, a niekedy možno dovidenia.

s úctou Juraj

 

 

"Tereza dokáže předat koučovací metody dobře po metodologické a teoretické stránce, ale je větší radost si je s ní prožít přímo na "vlastní kůži". Pod jejím příjemném a efektivním koučování, které bylo součástí výcviku, jsem si ujasnil svoje priority a dokázal získat větší sebedůvěru ke zvládnutí náročních kroků, které jsem si dříve předsevzal. Na Tereze je zřejmá její bohatá zkušenost, díky níž dokáže velmi rychle pochopit podstatu věci. Zároveň ale pracuje velmi citlivě a dává dotyčné osobě dostatečný prostor pro reflexi a stanovení vlastní cesty."

Jan Vařák - absolvent akreditovaného výcviku profesionálních koučů.

 

Dobrý den, ráda bych velmi pozitivně zhodnotila dvoudenní kurz Základy koučinku a model GROW, kterého jsem se zúčastnila 4. - 5. Září t.r.

Kurz je velmi dobře postaven, a to jak pro lidi, kteří si chtějí prohloubit znalosti o koučinku, tak i pro lidi, kteří se s koučinkem zatím nesetkali, což byl i můj případ. Tento kurz velmi významně ovlivnil mou další profesní dráhu, a tím pádem mohu vřele doporučit všem, kteří se chtějí věnovat koučinku na profesionální úrovni, ale i těm, kteří hledají nové cesty.

Jeho přesah jsem byla schopna zhodnotit až s odstupem několika dnů a jsem přesvědčena, že koučink je cesta budoucnosti, a to jak jednotlivců, tak i týmů.

V neposlední řadě musím uvést, že charisma a profesionalita, které z paní Terezy sálají, je tou poslední příjemnou tečkou za celým kurzem.

S úctou a přáním všeho dobrého

Klára Žatecká

 

Milá Terezo,

přeji vše nejlepší v dalším roce, který má být přelomový ve všem, děkuji také za přání. Myslím na Tebe často, potkávám se na různých akcích s kouči,nikdo nedělá to, co nás naučila! Jsem Ti velmi vděčná, jsi fakt nejlepší, hlavně mí klienti/ je jich teprve několik/ oceňují ten výsledkový rámec. Cítím, že se musím stále rozvíjet a opravdu mi chybí Tvá energii i všechno kolem...

Zdeňka Kárná

23.12.2013

Ahoj Terezko,

Ráda bych Ti popřála příjemné Vánoce a hodně úspěchů a splněných přání v roce 2014!!
Jen samý úspěch přeju taky celému CoachingWorldu!! Koučování bylo jedním z nejzajímavějších a nejperspektivnějších objevů tohoto roku :) Díky moc!!!
Měj se báječně!!:)

Jana

 

Díky absolvování akreditovaného kurzu Profesionální kouč v podobě individuální výuky pod vedením Terezy jsem objevila nový životní rozměr a přehodnotila své dosavadní hodnoty; těžký workoholismus a destruktivní životní styl se mi po pár měsících "velké koučovací dřiny" podařilo vyměnit za mnohem pohodovější život a najednou jsem věděla, co mám udělat. Zároveň jsem si koučink natolik zamilovala, že se i nadále budu věnovat svému rozvoji v této oblasti. Individuální kurz koučinku mohu doporučit každému, kdo ztrácí půdu pod nohama, ale zároveň je příliš hrdý na to, aby si řekl o pomoc a nerad své záležitosti řeší ve skupině. Výhodou takového kurzu je, že kromě řešení svých vlastních záležitostí se člověk zároveň učí být koučem. No a teď hurá na další výuku - tentokrát už však ve skupině :-)

Daniela Majtnerová

 

Před akreditovaným kurzem Profesionální kouč s Coaching World jsem měla za sebou několik kratších kurzů koučinku, a mylně se domnívala, že vím, co je koučink :-). Na kurzu s Coaching World se mi otevřely nejen oči ale i koučovací srdce. Teprve díky lektorskému týmu Coaching World mohu s jistotou říci, že koučinku rozumím a že jsem se dostala na profesionální úroveň. A přitom jsem zažila spoustu zábavy a inspirace...Pro mě báječná dovolená.

Lucie Kudrnová, marketingová manažerka, Komerční banka

 

S kolegyní Renatou jsme se v roce 2012 zúčastnily jednoho ze školících programů Coachingworld. Toto školení vedla paní Tereza Dočkalová a my jsme absolvovaly a také úspěšně zakončily moduly I až IV.
Byl to úžasný týden, a to nejen díky krásnému a velmi inspirujícímu prostředí zámku „Chateau Mcely“, ale také kvůli tomu, že náplň tohoto semináře se nám jevila velmi smysluplná.
Paní Tereza nás dokázala zaujmout, povzbudit a inspirovat k vlastním koučovacím úvahám. Díky velmi intenzivnímu výcviku jsme si postupně osvojovaly jednotlivé koučovací techniky, které jsme zkoušely a poznávaly jsme jejich účinnost v jednotlivých případech.
Velmi jsme ocenily pohodovou atmosféru prostředí, profesionální přístup lektorky Terezy, která dokázala, že má ohromné zkušenosti a dovednosti v lektorské činnosti. Po celou dobu semináře nás sledovala, poskytovala nám zpětnou vazbu a motivovala nás do naší další činnosti v oblasti koučování.
Seminář vřele doporučujeme všem, kdo se chtějí dále rozvíjet v oblasti komunikace, HR nebo jen prostě chtějí poznat, jaké komunikační techniky jsou možné používat v běžném osobním nebo profesionálním životě tak, aby byla komunikace úspěšná a příjemná pro všechny strany.

Pavla Severová
Renata Střelcová

 

Odběr novinek

Rychlé kontakty

Mob.: 605 551 115

Email: info@coachingworld.cz